Unibon ile şekerlemede yeni bir kategori yaratın…

Marketinizin şekerleme ve çikolata kategori satışlarını Unibon ile büyütebilir, çok daha karlı hale getirebilirsiniz….

Tüm dünyada şekerleme ve çikolata kategori satışları lisanslı ve oyuncaklı şeker ürünleri ile büyüyor…İnterkatif ve sürekli yenilikçi (devamlı yenilenen ve etkileşim içinde olan) bu grup ürünler çocukları hem eğlendiriyor hemde şekerleme/çikolata ürünlerinden aldıkları faydaları arttırıyor. 

Product familyPazarın lideri konumunda olan Unibon ithalatını ve dağıtımını yaptığı tüm ürünlerle kategorinin büyümesi için ticari pazarlama konusunda uzun süredir sizler için yatırım yapıyor. Firmanın lisanslı ve markalı birçok ürünü seçkin perkende satış noktalarında yıllardır başarı ile çocukların ve ailelerinin beğenisine sunuluyor. Bu ürünler hem yenilikçi, hem interaktif hemde geleneksel şekerleme ürünlerine göre çok daha karlı.Firmanın tüm ürünleri T.C Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın izni ve kontrolü altında satışa sunulmakta.  Ürünlerin gıda ve oyuncak güvenliği, uluslararası kalite ve hijyen firmaları tarafından sürekli denetleniyor ve sertifikalandırılıyor.

armağan kasaDünyanın en büyük ve en başarılı lisans firması Disney, kategorinin büyümesinde büyük rol üstlenmiş durumda.

Micky Mouse, Minnie, Cars, Prenses, Planes, Spiderman gibi dünyaca ünlü disney karakterleri Türkiye genelinde yayın yapan televizyon kanalları  (Disney Junior, Disney XD, Disney Channell) ile hergün milyonlarca çocuğa ulaşıyor. Çocukları hem eğlendiren hemde interkatif eğitim programları sunan Disney TV kanalları çocukların hayranı olduğu kahraman karakterlerinde yaşadığı dünya konumunda.

benzinlikBu karakterlerin oyuncakları, dergileri, tekstil ürünleri, sticker kartları ve şekerleme ürünleri perakende noktalarda her yıl milyonlarca adet satılıyor. Hem karlı hemde rakamsal değeri yüksek olan bu kategori pazarın değersel anlamdada büyümesinede sebep oluyor.

Unibon ithalatını ve dağıtımını yaptığı ürün kategorilerini 2 ayrı grupta sınıflandırıyor:

Lisanslı Gruplar: Zaini (Disney Çikolatalı Yumurta), Surprise Drinks (Disney Sürpriz İçecekler) ve Pez (Pez şekerler ve oyuncak şeker kategorileri) grupları lisanslı ürünler.

Oyuncak Şeker Grupları: Kidsmania (Laser Pop, Gator Chomp, Grab Pop), Funtime Candy (Boomb Sprey, Light up Sprey, Snake Sprey, Fire Blast, Fan Candy, String Pop) ve Dubble Bubble (Big Jack Pot, Gumball Dispenser) ise dünyanın en iyi oyuncak şeker kategorisi üretici firmalarının ürünleri ve markaları.

IMG_20131225_134349

Advertisements

About SekerAdam

Tüm genel başvurularınız için: info@unibongida.com 0216 3998181
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , . Bookmark the permalink.

2 Responses to Unibon ile şekerlemede yeni bir kategori yaratın…

  1. efe anturan says:

    en alt resimde bulunan standınız nerede? bilgi verebilirmisiniz.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s